Регулятор температури РТС-1-400

Регулятор температури РТС-1-400
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00002904
 
 

Характеристики товара:

Виробник:
ВЕНТС
Всі характеристики

Опис товару:

Використовується для управління температурним режимом систем вентиляції, опалення та кондиціювання повітря. Можуть використовуватися для управління вентиляторами і клапанами фанкойлів, агрегатів повітряного опалення з однофазними тришвидкісними вентиляторами. Застосування регуляторів цього типу дозволяє автоматично змінювати інтенсивність обігрівання/ охолодження.

Конструкція та управління

В корпус пластикового пульта вбудований температурний датчик. На лицьовій панелі пульта розташовані цифровий LCD дисплей з підсвічуванням та кнопки управління. Дисплей показує поточну та встановлену температуру повітря у приміщенні, обраний режим - охолодження, обігрів або автоматичний режим, а також встановлену швидкість вентилятора. Швидкість вентилятора можна встановити вручну, за допомогою кнопок управління. Можливе автоматичне управління трьома швидкостями (висока швидкість/ середня/ повільна), в залежності від температури повітря у приміщенні.

  • Підсвічування дисплея дозволяє використовувати пульт в умовах поганого освітлення.
  • Підтримання температури з точністю до 10С.
  • Збереження налаштувань користувача під час вимкнення напруги.
  • Моделі РТСД-1-400 комплектуються дистанційним пультом управління
  • Робота у «нічному» режимі.

Монтаж

Пульт управління призначений для настінного монтажу всередині приміщень. Рекомендована висота встановлення 1,5 м від рівня підлоги. Не рекомендується встановлювати термостат поруч з вікнами, дверми, опалювальними приладами.

Особливості функціонування нічного режиму

Терморегулятор встановлений в режимі нагріву: через 30 хв., після активації «нічного» режиму температура у приміщенні автоматично знизиться на 10С, ще через годину температура знизиться на 10С та ще через годину температура знизиться на 10С та буде підтримуватися на даному рівні протягом 8 годин. Після виключення таймера, температура автоматично відновиться до початкового рівня.

Терморегулятор встановлено в режимі охолодження: через 30 хв, після активації «нічного» режиму температура у приміщенні автоматично підніметься на 10С, ще через годину температура підніметься на 10С та ще через годину температура підніметься на 10С та буде підтримуватися на даному рівні протягом 8 годин. Після виключення таймера, температура автоматично відновиться до початкового рівня.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create