Регулятор швидкості РС-1-300

Регулятор швидкості РС-1-300
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00002905
 
 

Характеристики товара:

Виробник:
ВЕНТС
Всі характеристики

Опис товару:

Регулятор швидкості тиристорний. Використовується в системах вентиляції для включення/ виключення та регулювання швидкості обертання однофазних електродвигунів вентиляторів, що керуються напругою. Допускається управління кількома вентиляторами, якщо загальний споживаний струм не перевищує максимально допустимої величини струму регулятора. Регулятор відрізняється високою ефективністю та точністю управління. Включення на максимальну швидкість здійснюється обертанням ручки управління. Регулювання здійснюється від максимального значення до мінімально можливого значення, за якого вентилятор стабільно обертається. Значення мінімальної швидкості обертання задається змінним резистором на платі управління регулятора.

Конструкція та управління

Корпус регулятора виготовлений з пластику. Регулятор відрізняється високою ефективністю, точністю управління. Включення на максимальну швидкість здійснюється обертанням ручки управління. Регулювання здійснюється від максимального значення до мінімально можливого значення, за якого вентилятор стабільно обертається. Значення мінімальної швидкості обертання задається змінним резистором на платі управління регулятора.

Захист

Для захисту від перенавантажень регулятор обладнаний змінним плавким запобіжником.

Монтаж

Регулятор призначений для встановлення всередині приміщень на стіні, у прихованій монтажній коробці. Підходить для встановлення в стандартні круглі електромонтажні коробки.

  • Напруга у мережі – 230 В.
  • Габарити AxBxC - 95х85х60 мм.
  • Номінальний струм - 1.5 А.
  • Макс. температура навколишнього середовища - 40 0С.
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create