Регулятор температури РТ-10

Регулятор температури РТ-10
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00002906
 
 

Характеристики товара:

Виробник:
ВЕНТС
Всі характеристики

Опис товару:

Регулятор температури. Застосовується для управління температурним режимом систем вентиляції, опалення та кондиціювання повітря. Може використовуватися для управління вентиляторами та клапанами фанкойлів, агрегатів повітряного опалення з однофазними тришвидкісними вентиляторами. Дозволяє в автоматичному режимі змінювати інтенсивність нагріву/ охолодження. В корпус пластикового пульта, вбудований температурний датчик. На лицьовій панелі пульта розташовані цифровий LCD дисплей з підсвічуванням та кнопки управління. Дисплей показує поточну та встановлену температуру повітря у приміщенні, обраний режим - охолодження, обігрів або автоматичний, встановлену швидкість вентилятора. Швидкість вентилятора можна встановити вручну, за допомогою кнопок управління. В регуляторі передбачена можливість управління трьома швидкостями (висока швидкість/ середня/ повільна) автоматично, в залежності від температури повітря у приміщенні. Пульт управління призначений для настінного монтажу всередині приміщень.

Конструкція та управління

Корпус виготовлений з високоякісного пластику. Термостат під час зниження або підвищення температури відносно встановленого значення, термостат може розмикати або замикати контакти (алгоритм роботи вибирається під час підключення). Температурний діапазон регулювання від +10 до +300С.

Монтаж

Термостат призначений для настінного монтажу всередині приміщень. Рекомендована висота встановлення 1,5 м від рівня підлоги. Не рекомендується встановлювати термостат поруч з вікнами, дверми, опалювальними приладами.

  • Напруга живлення у мережі - 220-240 В.
  • Максимальна температура навколишнього середовища - 40 0С.
  • Габарити AxBxC - 84х84х35 мм.
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 

Товари, які переглядали

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create