Саджанці чорної малини Кумберленд

Саджанці чорної малини Кумберленд
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 03497959
 
 

Опис товару:

Кумберленд - сорт чорної малини, високозимостійкий, високоврожайний. За ним потрібно правильно доглядати. Кумберленд, як і червона малина, - багаторічний напівчагарник. На одному місці здатний рости до двадцяти років і більше. Але рясно плодоносить дванадцять - чотирнадцять років, далі врожаї знижуються. Тоді старі кущі видаляють і замінюють молодими саджанцями.

Головне достоїнство Кумберлена: він не дає кореневих нащадків і не мучає садівників-любителів, поширюючись по всьому саду, як інші малини. Одним з основних заходів догляду, що забезпечують отримання рясного врожаю, вважають спосіб формування куща.

Кумберлен цвіте пізно, після проходження весняних заморозків, і мудро рятує від них свій урожай. Квіти з'являються дуже рясно, кистями, буквально на всіх пагонах, в тому числі і на центральному. На кожному бічному пагоні буває до 8-10 кистей, а на кожній кисті 10-12 ягід і більше.

Чорна малина - гарний медонос, і її квітки охоче відвідуються бджолами. Кумберлену для харчування величезної кількості утворюємих зав'язей необхідна підгодівля. Протягом плодоношення і цвітіння проводиться 3 підгодівлі.

Під час росту ягід і знімання врожаю не можна допускати висушення грунту: ягоди можуть дрібнішати. Вони дозрівають не одночасно. При гарній сонячній погоді їх збір відбувається буквально через кожні один-два дні, і кожен раз дозрілих ягід буває багато.

Ягоди Кумберленд солодкі, не кислі. Кислоти в них менше, ніж в червоній малині. Сік має інтенсивне червоне забарвлення. Якщо в яблучні або інші незабарвлені компоти додати кілька ягід, вони набувають приємного червоного забарвлення. При такому багатому врожаї рослинам потрібні гарне харчування і регулярні поливи. Хочете збирати хороший урожай - не забувайте про це.

Інформація про продавця:
46027, Україна, Тернопільська, Великий Ходачків, вул. Володимира Великого, будинок 6, офіс 44
Надійний постачальник
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create