Тренажер для відпрацювання підтримки життєвих функцій «Basic Billy»

Тренажер для відпрацювання підтримки життєвих функцій «Basic Billy»
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1012793
 
 

Опис товару:

Базовий тренажер підтримки життєвих функцій "Basic Billy".

Серцево-судинна недостатність є однією з найбільш частих причин смертельного результату. Керівництва, видані AHA (Американської асоціації по серцю) та ERC (Європейської ради з реаніматології), показують, що не так уже й важко забезпечити медичну допомогу в таких випадках і врятувати життя, застосовуючи правильний масаж серця і методику штучної вентиляції легенів.

Зрозуміло, тренажер Basic Billy відповідає останнім вказівкам AHA і ERC по серцево-легеневої реанімації (CPR) і тому підходить як для навчання медиків, так і для навчання прийомам надання першої медичної допомоги в школах, клубах і на курсах навчання наданню першої медичної допомоги.

Основні особливості:

● Наявність торса з плечима і всіма потрібними анатомічними деталями для визначення ідеальних точок тиску при масажі серця.
● Наявність голови з дихальними шляхами для штучного дихання рот-в-рот і рот-в-ніс.
● Наявність нахилу голови, потрібного для розкриття дихальних шляхів. 
● Вентиляція легких через респіратор також можлива. 
● Реалістичний обсяг зусиль і реалістичний мінімум глибини натискання із звуковим зворотним зв'язком при 5 см (у дорослих) або 4,5 см (у дітей) при використанні двох легко змінюваних пружин.
● Недорогі одноразові дихальні шляхи для забезпечення гігієнічності їх використання та легкості догляду за манекеном.
● Високоякісні матеріали і ретельність виконання гарантують функціональність і тривалість використання навіть при напруженій роботі.
● Розроблено та вироблено в Німеччині.

Поставляється в транспортувальній пакувальній коробці (22x61x31 см3), 2 респіратора, 50 одноразових дихальних шляхів для дорослих і дітей, картка-ключ для відпрацювання алгоритму порятунку дитини або дорослого, дезінфікуючий засіб.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create