Манекен немовляти «Nursing Baby», з VitalSim ™

Манекен немовляти «Nursing Baby», з VitalSim ™
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1005245
 
 

Опис товару:

Манекен для практики клінічних навичок для персоналу лікарень для новонароджених.

Манекен немовляти «Nursing Вaby» - це манекен дитини, призначений для ситуативного навчання догляду та поводженням з новонародженими пацієнтами. Навчання включає вислуховування звуків, практику навичок вакцинації, оцінку тім'ячка, сечову катетеризацию і загальні процедури по догляду за маленькими пацієнтами.

Характеристики:

● Нормальне, вибухаюче і втиснуте тім'ячко для оцінки і діагностики.
● Голова з анатомічними розпізнавальними точками, трахея і стравохід разом з імітованими легенями і шлунком дозволяють проводити практику багатьох процедур, включаючи назогастральний, стравохідні, трахеальні процедури і процедуру відсмоктування.
● Внутрішньом'язові ін'єкції в білатеральний дельтовидний і стегновий м'яз.
● Шарнірно-зчленовані руки і ноги дозволяють практику катетеризації, введення медичних препаратів, місцевої обробки та догляду.
● Можливість введення медичних та рідких препаратів за допомогою внутрішньокісткової інфузії завдяки доступу до гомілки з розпізнавальними точками, бугристістю великогомілкової кістки та внутрішньої кісточки.
● гастростомічна трубка для догляду та годування.
● Можливість вислуховування здорового і хворого серця, дихання, кишкового шуму при використанні разом з приладом VitalSim ™.
● Взаємозамінні статеві органи дозволяють проводити сечову катетеризацию з поверненням рідини, імітацією ректальної температури і введення свічок.
● Запрограмовані сценарії допомагають викладачам стандартизувати процес навчання при використанні VitalSim ™.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create