Манекен немовляти «Nursing Kid», сумісний з VitalSim ™

Манекен немовляти «Nursing Kid», сумісний з VitalSim ™
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1005247
 
 

Опис товару:

Манекен дитини «Nursing Kid» - це навчальний манекен, що реалістично відтворює шестирічну дитину. Він призначений для класичного і ситуативного навчання догляду та поводження з педіатричними пацієнтами лікарні.

Навчання включає вислуховування звуків, внутрішньовенну катететрізацію, сечову катетеризацию і загальні процедури по догляду за педіатриченими пацієнтами. Ця дитина ідеально підходить для клінічного навчання основним навичкам персоналу педіатричної лікарні.

Характеристики:

● Голова з анатомічними розпізнавальними точками, трахея і стравохід разом з імітованими легкими і шлунком дозволяють проводити практику багатьох процедур, включаючи назогастральний, стравохідні, трахеальні процедури і процедуру відсмоктування, а також введення, установку і поводження з ендотрахеальними трубками.
● Дозволяє вислуховування і діагностику здорового і хворого серця, дихання і кишкового шуму при використанні з VitalSim ™.
● Внутрішньом'язові ін'єкції в білатеральний дельтовидний, стегновий і сідничний м'яз.
● шарнірнозчленованою рука дозволяє тренувати внутрішньовенну катетеризацію, введення медичних препаратів, обробку ділянки та догляд.
● Вислухування здорового і хворого серця, дихання і кишкового шуму.
● Запрограмовані і контрольовані інструктором сценарії допомагають стандартизувати процес навчання при використанні з VitalSim ™.

В комплект входить: манекен дитини в повний зріст, мастило, імітована кров, лікарняний халат, футляр для перенесення, інструкції по використанню.

Розміри: 122x38x31 см.

Будь ласка, зверніть увагу, що VitalSim ™ замовляється окремо!

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create