Новорічний автобусно-екскурсійний тур в Закарпатті "Таємниці Хустського замку + Синевір"

Новорічний автобусно-екскурсійний тур в Закарпатті "Таємниці Хустського замку + Синевір"
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 03873369
 
 
 • Опис
 

Опис товару:

Таємниці Хустського замку + Синевір на Новий рік

 • Напрямок: Виїзд з Києва, Виїзд зі Львова, Західна Україна, Карпати, Україна
 • Тривалість: 6 днів, 5 ночей, 4 активних дня.
 • Відправлення: 30/12/2014
 • Прибуття: 04/01/2015

Новорічний автобусно - екскурсійний тур в Закарпатті
Святкування Нового року з розважальною програмою.
Київ - Житомир - Львів - Хуст - Іза - Нижнє Селище - Виноградово - Пилипець - Сойми - Синевир - Рахів - Ворохта - Яремче - Житомир - Київ. (ЕТ)

 

Вас чекає:

 • Столиця Карпатської України м. Хуст, таємничий Хустський замок;
 • Міжгір'я , підйом на крісельному підйомнику 850 м. над рівнем моря;
 • Національний природний парк «Синевир»;
 • Водоспади «Шипіт», «Труфанец», «Пробій»;
 • панорамний підйомник в с. Пилипець, мінеральні джерела;
 • с. Іза - центр лозоплетіння, оленяча і страусина ферми;
 • дегустація сирів і вин, Виноградово,
 • географічний центр Європи;
 • водоспад «Труфянец» і водоспад «Пробій»,
 • музей-колиба гуцульського побуту,
 • Яблунецький перевал, Яремче, Ворохта;
 • Святкування Нового року з розважальною програмою.

 

Програма туру »Таємниці Хустського замку + Синевир на Новий рік»:

1 день 30.12.2014

19:15 збір групи в Києві біля Південного терміналу ж / д вокзалу навпроти церкви і виїзд комфортабельним автобусом до м. Хуст Закарпатської обл.

21:15 зупинка і посадка туристів в м. Житомир , центральний автовокзал.

2:00 посадка туристів в місті Рівне .

Для бажаючих приєднається до групи у Львові приблизно в 4:00 - 05:00 зупинка і посадка туристів у Львові, Стрийська окружна (місце збору уточнювати у керівника групи).

 

2 день 31.12.2014

Приїзд в с. Міжгір'я, Закарпатської області. Підйом на крісельному панорамному підйомнику довжиною 1050м. (Факультативно 35 грн., Діти до 14 років 20 грн.) На висоті 850 м. Над рівнем моря з оглядового майданчика відкривається чудова панорама - Боржавський гірський хребет , гора «Кук», Синевирський перевал, місто Міжгір'я, мальовничі «полонини». У Вас буде чудова можливість прогулятися на вершині гори «Маковиця» дихаючи свіжим гірським повітрям і сфотографуватися на лоні дивовижної Карпатської природи.  На нижньому майданчику підйомника, сніданок в гуцульській Коллибі (самостійно, за доплату), де Вам будуть подані закарпатські страви, більшість з них готується на відкритому вогні.

Екскурсія в єдиний в країні заповідник далекосхідних оленів (вхідний квиток 10 грн оплачується додатково).

Виїзд в  м. Хуст, Закарпатської області, розміщення в готелі «Карпати» .

Виїзд в Нижнє Селище - живописнейшее село на берегах річки Хустець зі збереженою дерев'яною церквою і єдиною в Україні приватної сироварнею, екскурсія по сироварнідегустація різних видів Закарпатських сирів, приготованих традиційним способом. Тут вас чекає захоплююча екскурсія, під час якої можна дізнатися все про сир, а також спробувати на смак і купити різні сорти Селиський сиру: «Нарцис»; «Хуст»; «Селиський». (Факультативно - 45 грн.).

Переїзд в с. Іза - центр лозоплетіння. Дорогою відвідання Свято-Миколаївського чоловічого православного монастиря, зупинка біля Меморіального парку «Красне поле»місце збройного захисту Карпатської України.

Повернення в готель. Вільний час. Підготовка до святкування Нового 2015 Року.

Святкування НОВОГО РОКУ в ресторані, жива музика, розважальна програма.

 

 

3 день 01.01.2015

Сніданок. Вільний час.

Виїзд на оглядову екскурсію по м Хуст і до Хустського замку. Хустський замок - фортифікаційна споруда, XI-XVIII вв. Руїни замку розташовані на вершині високої гори, яка нависає над містом. Кам'яні укріплення були закладені ще в1090 г. В1191 г. вже існував замок. В1242 г. його захопили і спустошили татари. В XIV ст. замок відбудували. З тих пір він був відомий як укріплення, яке захищало Мараморошської королівство та соляні копальні. На вершині гори відкривається дивовижна панорама Хустського району.

Виїзд на коротку оглядову екскурсію по  м. Хуст , місце, де річка Ріка вливається в Тису, біля підніжжя конусоподібної гори, на вершині якої руїни старого замку. Шарм провінції доповнює факт: саме в Хусті в 1939 році була проголошена незалежна держава - Карпатська Україна . Столиця країни - місто Хуст.

Вільний час для самостійного обіду.

 

Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Родзинки Закарпаття» . (60 грн. з чол, 30 грн. Діти до 12 років.).

Виїзд на екскурсію на одну з найбільших в Україні стресових ферм. Страусова ферма, де мешкають африканські страуси Камелос. Власники ферми проводять екскурсії і охоче діляться цікавою інформацією про незвичайних тварин. (Вхідний квиток 20 грн.).

Приїзд в угорський місто Севлюш (Виноградово) - старовинне місце над Тисою. Оглядова екскурсія по старовинному місту «Севлюш» .: руїни середньовічного замку «Канків», розкішний палац баронів Перені, навколо якого розкинувся великий парк з екзотичними деревами, костел Вознесіння ХІІІ - ХV вв, монастир і костел францисканців XVI століття, будівля Угочанського жупанату ХІХ століття.

Дегустація закарпатських вин у «Будинку вина сім'ї Поличка» (Факультативно 80 грн.).

Повернення в готель. Вільний час.

 

 

4 день 02.01.2015

Сніданок. Вільний час.

Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Природні чудеса України - Шипіт та Синевир». (140 грн., діти до 12 років 70 грн. з вхідними квитками і гідом).

Приїзд в с. Пилипець , екскурсія до водоспаду «Шипіт» - один з найкрасивіших водоспадів України. Водоспад спадає численними мальовничими каскадами, загальна висота водоспаду 14 м . Відвідування алеї древніх буків . Підйом на панорамному підйомнику з найдовшим в Україні чотирьох кілометровим спуском, звідки відкривається панорамний вид на «Боржавскі Полонини» .

 

 

Виїзд на Синевирський перевал (1000 м) . На перевалі можна насолодиться прекрасними пейзажами Карпатської природи, подихати гірським повітрям, сфотографуватися на пам'ять.

Переїзд на екскурсійну програму в національний природний парк «Синевир».

По дорозі, дегустація мінеральних вод в с. Сойми і с. Келечин.

Екскурсійна програма по Національному природному парку «Синевир».

Озеро Синевир, його ще називають «Морським Оком», «Перлиною Карпат» . І дійсно, якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина - яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками. Стовбури завтовшки в декілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитний. Повітря тут як ніде свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Озеро - найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера - 10-12 метрів, максимальна - 24 метри. Озеро утворилося в післяльодовиковий період.

Колоритний обід в гуцульській Колибі (самостійно).

Виїзд до центру реабілітації бурих ведмедів . У Закарпатській області відкрили реабілітаційний центр для ведмедів. Тварин, які зазнали жорстокого поводження, будуть забирати у господарів, і відправляти відновлювати здоров'я в Карпати. Тут двадцять спеціально навчених співробітників навчать клишоногих жити не в клітках, а в барлогах, на волі.

Повернення в готель. Вільний час.

 

 

5 день 03.01.2015

Сніданок. Звільнення номерів.

Виїзд на екскурсійну програму: Центр Європи - Ворохта - Яремче .

Приїзд в Рахів - «центр Закарпатської Гуцульщини» . Місто дуже цікаво розташований і знаходиться у вузькій улоговині між горами. Перша письмова згадка про місто датується 1447 роком. Вже тоді воно мало власну печатку і герб, належало до володінь угорських королів. За однією з версій, назва походить від слова «рахувати», оскільки місто лежало на торгових шляхах і купці, зупиняючись тут, перераховували гроші. Високогірне місто в Україні - середня висота становить 820м над рівнем моря, а перепад висоти між вулицями складає 600м (400-нижня і 1000 - верхня відповідно).

 

Переїзд в село Ділове - Географічний Центр Європи . Відвідання Колиби-музею гуцульського побуту.

Відвідування найбільш високогірного водоспаду Карпат «Труфянец» . Дорогою зупинка на Яблунецькому перевалі - 931 м. висоти над рівнем моря, звідки відкривається дивовижний вид на Карпатські гори, час для фотографій, на перевалі працює гуцульський сувенірний ринок.

Приїзд в Ворохту . Підйом на панорамному підйомнику, огляд трамплінів, фотографії в гуцульському одязі і на конях. Ворохта - це чаруюча уяву краса диких гір, річки, обрамлені в прямовисні скелі і розкинуті в горах селища. Ви відвідаєте дерев'яну церкву Різдва Богородиці, 1615 - найвідомішу, «класичну» гуцульську церкву; арочні залізничні мости, побудовані австрійцями веще в 19 столітті.

Далі переїзд до м Яремче , Екскурсійна програма по місту: «Яремче - перлина Карпат» . Місто, яке розташоване на скелястому березі Прута, дозволить зануритися в світ мальовничої природи та гуцульського колориту. Відвідування водоспаду «Пробій» , сувенірного ринку.

Обід і вільний час в Яремче.

Виїзд в Київ.

 

 

6 день 04.01.2015

Приїзд до Києва приблизно о 6:00 - 8:00 ранку.

 

* Увага! Діє знижка раннього бронювання 150 грн. до 01.11.2014.

 

Вартість туру «Новий рік. Хуст + Синевир»: 1950 грн. / 1800 * грн.

2 доросл. + 1 дит. до 12 років в номері - 1580 грн.
1 взросл. + 1 дит. до 12 років в номері - 1780 грн.

 

У вартість туру входить:

 • Проїзд на автобусі: Київ - Хуст - Яремче - Київ;
 • Проживання в готелі;
 • Харчування 3 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по м Хуст
 • Оглядова екскурсія по Хустському замку;
 • Трансфер в с. Іза, меморіальний парк «Красне поле»;
 • Трансфер та екскурсійна програма центр Європи, Яремче, Ворохта;
 • Страховка;
 • Послуги супроводжуючого.

 

Додаткові послуги:

 • Новорічний банкет 680 грн. / Чол., Діти до 12 років 400 грн. (Оплата обов'язкова).
 • Вхідні квитки на екскурсійні об'єкти;
 • Факультативні екскурсії.

 

Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або змінювати їх на рівноцінні.

Компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах і погодні умови!

Інформація про продавця:
01001, Україна, Київська, Київ, вул. Софіївська, будинок 11-15, офіс 226
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create