Хлорна кислота 60% чда

Хлорна кислота 60% чда
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00539801
 
 

Опис товару:

Хлорна кислота HClO4 - одноосновна кислота, одна з найсильніших (у водному розчині, pK = ~ -10), безводна - виключно сильний окислювач.

Безбарвна летка рідина, сильно димить на повітрі, в парах мономірна. Безводна хлорна кислота дуже реакционноспосібна і нестійка. Рідка HClO4 частково димерізована, для неї характерна рівноважна автодегідратація:  HClO4 добре розчинна у фтор-і хлорорганічних розчинниках, таких, як CF3COOH, CHCl3, CH2Cl2 та ін

Змішування з розчинниками, які проявляють відновні властивості, може призвести до займання та вибуху. З водою хлорна кислота змішується в будь-яких співвідношеннях і утворює ряд гідратів HClO4 × nH2O (де n = 0,25 ... 4). Моногідрат HClO4 • H2O має температуру плавлення +50 0С. Концентровані розчини хлорної кислоти, на відміну від безводної кислоти, володіють маслянистою консистенцією. Водні розчини хлорної кислоти стійкі, мають низьку окислювальну здатність.

Хлорне кислота з водою утворює азеотропну суміш, яка кипить при 203 °C і містить 72% HClO4. Розчини хлорної кислоти в хлорвмісних вуглеводнях є суперкислотами. Хлорна кислота є однією з найсильніших неорганічних кислот, в її середовищі навіть кислотні сполуки поводяться як основа, приєднуючи протон і утворюючи катіони ацилперхлоратів: P (OH) 4 + ClO4-, NO2 + ClO4-.

Фасування (ціна, грн/кг):

1,5 кг (378,00)

 

ПП «Система Оптимум» є провідною компанією в Західній Україні, яка реалізує хімічні реактиви та сировину. Асортимент хімреактивів, хімічних та ветеринарних субстанцій, лабораторного та хімічного посуду, обладнання постійно зростає.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 

Товари, які переглядали

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create