Холодильні і морозильні камери

Холодильні і морозильні камери
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 2995489
 
 

Опис товару:

ТОВ "Фаэр фрост" пропонує Вам холодильні і морозильні камери з сендвіч панелей (ППУ) будь-яких розмірів " під ключ".Розрахунок, постачання, монтаж в найкоротші терміни!ТОВ" Фаэр фрост" пропонує Вам кваліфіковану допомогу в підборі холодильного устаткування відповідно до Ваших вимог, технічних умов експлуатації і фінансових можливостей.
Також ми запропонуємо фахівців для монтажу і пуско-налагоджувальних робіт холодильного устаткування, його сервісного обслуговування.
Сучасні магазини, які займаються продажем широко асортименту товарів, такого як: морожена риба, овочі, фрукти, м'ясо, молочні продукти і інші товари, мають у себе декілька низькотемпературних і пару среднетемпературных камер для забезпечення якісних умов зберігання усіх необхідних продуктів. І ця уся мінімальна кількість холодильних камер. Їх точна кількість залежить від розмірів і обороту торгової продукції магазину.
Якщо розглядати технічну сторону холодильних камер, то вони можуть бути вироблені у багатьох варіантах. Багато торгових продовольчих підприємств було побудовано по планах 60-70-х років і мають холодильні камери, які вмонтовані в стіни приміщення, теплоізольовані минераловатными плитами, а також мають бетонну підлогу. Такі установки по охолодженню продуктів є зазвичай декількома компресорно-конденсаторними агрегатами з водяним або повітряним охолодженням конденсатора. Такі установки на сьогодні сильно поступаються сучасному устаткуванню. Якщо розглядати детально, то можна виділити наступні мінуси в технічному плані цих машин :
- Значний знос теплоізоляційних камер впливає на рівень споживання електроенергії. Споживання електрики в таких приміщеннях дуже велике, що спричиняє за собою великі витрати підприємств.
- Застаріле устаткування.
- Технічне обслуговування і ремонт цих старих моделей є дуже дорогим.

Стратегія нашої роботи спрямована на те, щоб запропонувати Вашій увазі надійну і якісну продукцію за найкращими цінами, забезпечити швидкі терміни постачання.
На придбану в нашому магазині продукцію надається гарантія.
Для постійних клієнтів, оптових покупців діє гнучка система знижок.

Інформація про продавця:
69001, Україна, Запорізька, Запоріжжя, Гвардейский бульвар, будинок 24
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create