Харчова добавка "Карателька"

Харчова добавка "Карателька"
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 05816313
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Продукція «Карателька» виготовляється в готовій жиророзчинній формі, для використання в харчуванні, як добавки до їжі лікувально-профілактичної дії (салати, перші і другі страви, випічка та інше), так і в харчовій промисловості. У процесі виробництва використовується тільки екологічно чиста сировина українського походження. Це морква, яка вирощується на спеціальних паспортизованих полях під жорстким контролем якості, і рафінована, дезодорована, виморожена та вибілена рослинна олія, виробництва найсучасніших масложирових комбінатів України. Саме тому продукція «Карателька» дозволена для масового використання в дитячих установах і колективах, санаторно-курортному харчуванні дітей і дорослих, для вітамінізації харчування спортсменів.

«Карателька» покращує зір, зміцнює нервову систему, захищає організм від стресів, відновлює сили, має імуномоделюючі та радіопротекторні властивості.

Особливо необхідна продукція для людей з високим навантаженням на органи зору і на організм в цілому (робота за комп'ютером, при підготовці спортсменів, важких умовах праці та інше). Разом з цим, «Карательку» можна застосовувати при комплексному лікуванні термічних, хімічних і променевих опіків, обмороженнях, пораненнях тощо. Дані властивості підтверджені відділом дієтології клінічних досліджень медичних препаратів Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя і лабораторією гігієни харчування УНГЦ Міністерства охорони здоров'я України, а також різними клінічними дослідженнями.

Регулярне використання продукції «Карателька» - це надійний шлях забезпечення дорослого і дитячого організму β-каротином, вітамінами Е і К, запорука надійного здоров'я та високих результатів при підготовці до спортивних і Олімпійських ігор.

Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create