Інжектор Вентури 1/2" комплект для внесення добрив. Туреччина

Інжектор Вентури 1/2" комплект для внесення добрив. Туреччина
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару KS-0002
 
 

Опис товару:

Пропонуємо вашій увазі інжектор типу Вентури 1/2", який використовують для швидкого і якісного внесення добрив в системах поливу

Інжектор типу "Вентури 1/2" - це трубка з конусними заужениями з обох боків, працюючу на принципі перепаду тиску. Продукція виготовлена з якісних полімерних матеріалів, які вже довели високу стійкість до агресивних середовищ.

Процес установки інжектора : встановлюється в систему на голівку удобрювача, це дає можливість розділяти процеси поливу і фертигации.

Через інжектор проходить потік води, який у свою чергу створює вакуум, що втягує хімічний розчин в канал. Там сировина змішується з водою, що проходить, і вводиться в систему.

Інжектор типу "Вентури" - дуже хороше устаткування, яке високу однорідність змішування маткового розчину з основним водопотоком, а також підтримує задану концентрацію протягом всього часу внесення розчину.

При необхідності співробітники "Клиома Сервіс" вишлють усі необхідні технічні характеристики.

Компанія "Клиома Сервіс" працює по усій території України. Купити інжектор "Венткри" можна у будь-якому місті, звернувшись по телефонах, вказаних в контактній інформації.

Фірма працює з оптовими і роздрібними покупцями. При купівлі великого опту - знижки.
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create