Горизонтальна маркіза Classic

Горизонтальна маркіза Classic
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00615354
 
 

Опис товару:

Горизонтальна, ліктьова маркіза з несучим профілем.

Маркіза Classik від німецького виробника «MHZ». Перевагою даної маркізи є: по-перше, якість матеріалу з якого виготовлена маркіза, по-друге, надійність механізмів при експлуатації маркізи і, по-третє, це естетична привабливість маркіз.
Маркізи від виробника «MHZ» не збираються в Україні, вони доставляються з Німеччини вже в готовому вигляді, під бажаний замовником розмір, і з доступним забарвленням конструкції по RAL.
Маркіза може бути оснащена ручним або дистанційним механізмом управлінням, в залежності від побажання клієнта, а також додатковим освітлювальним модулем, який кріпитися знизу несучого профілю, і дозволяє створити освітлення у вечірній час під маркізою. Сонце / вітрова автоматика теж може входити в комплект, але як додаткова опція, вона дозволяє контролювати автоматичне змотування і розмотування маркізи в залежності від погодних умов (якщо наприклад сильний вітер-то маркізи згорнеться, якщо яскраве сонце, то маркіза розмотається)
Монтаж маркізи повинен проводитися нашими фахівцями, у разі придбання маркізи і власноруч встановлювати, гарантія на дану маркізу нашою фірмою не надається.
Вартість монтажу варіюється від вартості маркізи і становить 15%. Маркіза має широке застосування для літніх майданчиків, терас, ресторанів, кафе, барів, котеджів балконів. Дана маркіза завозитися під замовлення з Німеччини, термін поставки до 30 днів.

Мінімальний розмір маркіз Classic: 2000 мм / 1500 мм, ширина і виліт відповідно

Максимальний розмір маркіз Classic: 12000 мм / 3000 мм, ширина і виліт відповідно

 

Схожі товари

 

Товари, які переглядали

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create