Автомат для виробництва ковбасних батонів

Автомат для виробництва ковбасних батонів
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M3057975
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Призначений для утворення двошарової оболонки з целофанової стрічки, наповнення її ковбасним фаршем з одночасним вакуумуванням, формованням ковбасного батону, виготовлення скріпок, накладання їх на кінці батонів і автоматичного відділення батонів один від одного.

Автомат застосовується в ковбасних цехах м'ясопереробних підприємств. На спеціальному комірі виготовляється трубчаста оболонка. При проходженні по пустотілій цівці ковбасного виробу другий шар целофанової зовнішньої оболонки утворюється шляхом навивки її по спіралі.

Наповнення оболонки проводиться за допомогою наповнювача через цівку з одночасним вакуумуванням. Нашприцована оболонка подається в механізм виготовлення й накладання скріпок, де одночасно відбувається пережим оболонки, виготовлення двох скріпок з алюмінієвого дроту, накладення їх на кінці батонів і розрізування перемички між батонами.

Технічні характеристики:

Продуктивність, кг / год. 1200-2700
Розмір батона, мм:
Діаметр 65 или 90
Довжина 500
Споживання електроенергії, кВт / ч. 5,47
Встановлена потужність, кВт. 5,6
Витрата стисненого повітря, м3 / ч. 20
Габаритні розміри, мм. 3890x1100x2300
Маса, кг. 1600

Наявність частотного перетворювача в автоматі дозволяє регулювати швидкість утворення ковбасної оболонки і швидкість руху ковбасних батонів по транспортерній стрічці.

Купити Автомат для виробництва ковбасних батонів Ви может,е звернувшись до менеджера-консультанта або заповнивши онлайн-форму замовлення.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 

Товари, які переглядали

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create