Конвективні сушильні камери

Конвективні сушильні камери
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M3190362
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

«Виробнича компанія« ГАЛАКТИК » пропонує комплексні рішення для організації конвективних сушильних камер в капітальних і швидкомонтованих, огороджувальних конструкціях (корпусах) за технічним завданням Замовника.

Корпусом сушки може служити як наявні технічне приміщення, так і знову зводяться будівлі. За бажанням Замовника, виготовляємо суцільнометалеві корпусу сушильних камер з сендвіч-панелей в алюмінієво-нержавіючому виконанні. Пропонуємо послуги з модернізації та автоматизації діючих сушильних камер.

Корпусом сушки може служити як наявне технічне приміщення, так і знову спорудженне. За бажанням Замовника, виготовляємо суцільнометалеві корпуси сушильних камер з сендвіч-панелей в алюмінієво-нержавіючому виконанні. Пропонуємо послуги з модернізації та автоматизації діючих сушильних камер.

Для організації сушильної камери в наявних підходящих приміщеннях Замовника, фахівці компанії «ГАЛАКТИК» надають оцінку та всі необхідні рекомендації по найбільш раціональному підходу до вирішення поставленого завдання.

Для будівництва нових сушильних приміщень надаємо рекомендації у вигляді ескізних проектів. Для початку робіт з проектування сушильних камер в капітальних приміщеннях, від Замовника має надійти Технічне завдання, яке містить наступну інформацію:
- Бажаний разовий фактичний обсяг завантаження;
- Передбачувані породи деревини і довжина дошки;
- Подальше призначення використання оброблюваних пиломатеріалів;
- Спосіб завантаження пиломатеріалів;
- Бажана ступінь автоматизації процесу сушіння.

Пропонований комплект технологічного обладнання дозволяє організувати сушильну камеру від 20 м³ до 200 м³ корисного завантаження і забезпечити сушку пиломатеріалів по першій категорії якості. Під час робіт з організації сушильного виробництва надаємо конструкторське і технологічне супроводження за поточними технічними питаннями.

Повний комплект технологічного обладнання для сушильної камери складається з наступних основних елементів:
- Циркуляційні вентилятори для поперечного обдування штабеля;
- Припливно-витяжні канали для видалення надлишкової вологи;
- Система опалення сушильної камери;
- Ворота сушильної камери, як основний елемент огороджувальних конструкцій;
- Система управління в автоматичному і напівавтоматичному режимі;
- Комплект металоконструкцій для монтажу технологічного обладнання всередині камери;
- Корпуси сушильних камер з сендвіч-панелей, змонтованих на каркасі з алюмінієвих профілів.


«Виробнича компанія« ГАЛАКТИК »в індивідуальному порядку для кожного Замовника виконує попередній аналіз, розрахунок, проектування, виготовлення, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійне та післягарантійне обслуговування як окремо взятих вузлів і механізмів сушильних камер, так і сушильних комплексів в цілому.

Інформація про продавця:
, Україна, Київська, Київ, Семьи Хохловіх, будинок 8
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create