Флавоміцин, купити

Флавоміцин, купити
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4113400
 
 

Характеристики товара:

Фасовка:
від 1 до 25 кг
Країна походження:
Китай
Країна виробник:
Китай
Всі характеристики

Опис товару:

Флавоміцин 8% - кормовий антибіотик, що містить в якості діючої речовини флавофосфолипол у концентрації 8 % і допоміжні компоненти. Флавофосфолипол являє собою фосфогликолипидный антибактеріальний препарат, утворений групою сіро-зелених фрептомицинов: Streptomyces bambergien-sis, Streptomyces ghanaensis, Streptomyces geysiriensis, Streptomyces ederensis. Препарат термостабилен і зберігає активність при екстремальних умовах (100 "С, 48 год.). Микрогранулированный порошок коричневого кольору, непилящий, з типовим грибкових запахом. Випускають флавомицин розфасованим в крафт-мішки по 25 кг

Фармакологічна дія. Флавоміцин впливає на всі грампозитивні бактерії, залишаючи живими лакто - і біфідобактерії; стримує розвиток грамнегативних бактерій Salmonella, E. coli. Сприяє зниженню внехромосомной резистентності мікроорганізмів до протимікробних засобів, що покращує їх ефективність. Флавомицин пригнічує процес розмноження грампозитивних бактерій, що мешкають в травному тракті, шляхом проникнення в біосинтез структурної субстанції клітинної оболонки бактерії, руйнування якої призводить до загибелі мікроорганізму. Звикання до препарату не встановлено. Флавомицин не накопичується в тканинах і після впливу на мікроорганізми в шлунково-кишковому тракті, виводиться з організму, а потім повністю розкладається в ґрунті.

Показання. Застосовується для профілактики шлунково-кишкових захворювань і стабілізації кишкової мікрофлори, збільшення приростів, поліпшення використання кормів.

Дози і спосіб застосування. Флавомицин вводять в корм при ретельному двоступінчастому перемішуванні на комбікормових заводах, через премікс і безпосередньо у кормоцехах господарств при наявності відповідного обладнання. Препарат використовують з добового віку і до кінця періоду продуктивності з розрахунку грам на тонну комбікорму в наступних дозах:

Поросята, телята 75 - 200 г/т
Відгодівельні свині 37,5 - 60,5 г/т
Кури-несучки, індички 37,5 - 60,5 г/т
Бройлери, гуси, качки 37,5 - 60,5 г/т
Кролі, хутрові звірі 37,5 - 60,5 г/т
ВРХ на відгодівлі 37,5 - 200 г/т

Побічні дії. Не виявлені.

Протипоказання. Не встановлені.

Особливі вказівки. Флавоміцин сумісний із сульфаніламідами, хлорамфеніколом, тиамулином, еритроміцином, лінкоміцином, фуразолідоном і ионоформными кокцидиостатиками. М'ясо тварин і птиці, а також молоко і яйця дозволяється використовувати в харчових цілях відразу після застосування флавомицина без обмежень по терміну.

Купити флавоміцин можна, оформивши замовлення через корзину. Уточнити ціни на цей товар можна, звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

Іншу сировину для ветеринарії, що може Вас зацікавити, можна подивитися тут.

Інформація про продавця:
84500, Україна, Донецька, Бахмут, вул. Широка, будинок 4, офіс .
Надійний постачальник
З цим товаром купують:
Флавомицин, купить
Код 00422965
980.00 грн.
КУПИТИ
 
 
Флавомицин, купить
Код 00455527
Ціна договірна
ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ
 
 
Флавомицин, купить
Код 02146304
8,500.00 грн.
КУПИТИ
 
 
Флавомицин, купить
Код 02146314
1,600.00 грн.
КУПИТИ
 
 
Флавомицин, купить
Код 02146512
Ціна договірна
ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ
 
 
Флавомицин, купить
Код M4113397
280.00 грн.
КУПИТИ
 
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create