Затіняюча сітка 45% Agreen

Затіняюча сітка 45% Agreen
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4362721
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Затіняюча сітка 45% Agreen використовується для захисту рослин, овочів і фруктів від попадання прямих сонячних променів в жарку пору року. Без такого захисту культури стають менш якісними та корисними, а урожай - набагато меншим.

Безумовно, абсолютно виключити потрапляння сонячних променів на рослини також не можна, адже без фотосинтезу вони не будуть рости і розвиватися. Саме використання затіняючої сітки дозволяє зменшити інтенсивність світла і створити оптимальні умови для росту культур і підвищення врожайності.

Затіняючі сітки затримують надмірну сонячну радіацію, а також заломлюють і більш рівномірно розподіляють сонячне світло. Сітка натягується на поверхню теплиці на період сильного підвищення температури. В результаті температура в теплиці зменшує до 5-10ºС. А в хмарні дні затіняючу сітку легко зняти. Також затіняюча сітка забезпечує хороший захист від граду та сильних поривів вітру.

Затіняюча сітка використовується в сільському господарстві, будівництві, для закриття фасадів ремонтованих будинків, завішування будівельних лісів.

Завдяки застосуванню затіняючої сітки гарантується стабільність температурного режиму в теплиці, захист плівкових укриттів від граду, вітру і птахів.

Ступінь затінення - 45%;
Розмір (ШхД): 2х100 м .;
Площа: 200 кв.м .;
Щільність: 36 г/м2;
Колір: темно-зелений.

Купити затіняючу сітку можна на сайті, а також зв'язавшись з менеджерами за контактними телефонами.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create